Registrácia zadarmo ? Nedajte sa nachytať !

Ponúkate službu ? Dajte pozor kde svoje služby inzerujete.
Za sloganom REGISTRÁCIA ZADARMO sa skrývajú často nemalé poplatky za všetko ostatné ! O tom sa ale dozviete, až keď sa zaregistrujete, a vyplníte všetky kontaktné a neraz aj citlivé údaje. Stránky sa tvária priateľsky, no ich jediným cieľom je zarobiť na Vás. Ak si pozorne neprečítate podmienky, nevedomky sa zaviažete aj k tomu, že svoju ponuku nemôžete inzerovať nikde inde než na tom jednom jedinom portáli.

Očakávate že za Vami vykonané služby bude zaplatené priamo Vám ? No, malo by to tak byť, ale skúsenosti sú iné. Často sa zaviažete k tomu, že za vašu robotu bude kasírovať niekto iný, a potom Vám z toho vyplatí „Váš“ podiel. Očakávate že máte aspoň právo na Váš podiel z roboty ktorú ste vykonali ? Nooooooo… nie.

Svoju registráciu ste si rozmysleli, a chcete ju stiahnúť ? Tak skúste nájsť návod ako na to. Správcovia stránok pre ktorých je prioritou len ich vlastný zisk takúto možnosť ani neponúkajú. A ak áno, tak sa s Vami budú najprv veľmi dlho naťahovať (česť vínimkám)

Máte dojem že toto nemôže byť pravda ?
Skúste si pozorne prečítať podmienky používania niektorých portálov ponúkajúcich inzerciu.

Máte podobné alebo iné skúsenosti ? budem rád ak sa s nimi podelíte s ostatnými.

Portál www.majsterzababku.sk je v tomto úplne iný. Nie je zadarmo len registrácia, ale všetko vrátane zdieľaní všetkých inzerátov na FB a Twitteri.

Platby Vám nikto nekontroluje. Účtujete si sami, a celá platba ostáva Vám.

Sú iné stránky kde môžete svoje služby ponúknuť naozaj zadarmo ? Áno, sú. LENŽE ak si neprikúpite balíček PRO, alebo TOPOVANIE, tak sa vaša ponuka zobrazí len sporadicky, niekde na mieste 80+ kde sa už ani nikto nepozerá.
Prešiel som množstvo stránok ponúkajúcich službu inzercie, no nenašiel som žiadnu takú ktorá by bola naozaj, naozaj zadarmo.

Tak som sa rozhodol vytvoriť stránku www.majsterzababku.sk ktorá je 100% zadarmo.
Ponúknite svoje služby kdekoľvek na Slovensku, a neplaťte za to ani cent.

Prajem úspešný deň !

Zanechať odpoveď