Kto som

a prečo som vytvoril portál na ponuku a vyhľadávanie služieb zadarmo ? Volám sa Ján, som živnostník popri zamestnaní, a v roku 2020 kedy sú spustené tietostránky oslávim 50 rokov.
Portál som vytvoril v časoch keď nás prekvapila pandémia COVID 19 (koronavírus) na pomoc remeselníkom, majstrom, firmám a ľuďom, ktorý si chcú svojou šikovnosťou privyrobiť hlavne v oblasti spojených s domom, bytom, záhradou či inými službami. Po vytvorení profilu pri ktorom nie sú požadované žiadne citlivé údaje, si môžte pridať svoju ponuku (alebo ponuky) vrátane fotografií. Pravidlá pre používanie stránok sú jednoduché, jasné a prehľadné. Ponuku Vašich služieb môže tiež hocikto zdielať na ktorejkoľvek sociálnej sieti, či zaslať e-mailom jedným klikom priamo z Vašej ponuky.

 

100% zadarmo

Portál na ponuku a vyhľadávanie služieb s inzerciou zdarma majsterzababku.sk je pre všetkých 100% zadarmo. Nikto neplatí žiadne poplatky za registráciu, uverejnenie inzerátu či hocičo iného. Nezdalo sa mi totiž fér zarábať na šikovnosti iných. Tiež tu nenájdete žiadne platené služby, ako prednostné zobrazovanie inzerátu, topovanie a podobne. Všetky inzeráty sú si rovnocenné. Toto je z dôvodu aby ponuky malých živnostníkov a firiem nezanikli medzi ponukami tých väčších.

Pokiaľ službu hľadáte, tak si ju vyhľadajte na hlavnej stránke. Vyhľadávanie služieb je bez vytvárania profilu, a je samozrejme zadarmo.

Aká je úloha portálu Majsterzababku – majster za férovú cenu

Úlohou portálu na ponuku a vyhľadávanie služieb s inzerciou zdarma majsterzababku.sk je ponúknuť skúsených majstrov, ktorý sa vo svojom remesle vyznajú, sú ústretový, jednajú férovo a nerobia hanbu svojmu remeslu. Preto budem rád ak budú pribúdať hodnotenia, ktoré pomôžu vybrať ostatným toho „pravého“ majstra. Či už bude hodnotenie pozitívne, ktoré majstrov povzbudí, alebo negatívne, ktoré povie v čom by sa očakávalo zlepšenie, budem rád ak ho napíšete. Cieľom je ponúknuť kvalitné služby za férovú cenu.
V prípade pripomienok k samotnému portálu, môžete písať na: info@majsterzababku.sk

Na záver

Verím, že názov stránky MAJSTER ZA BABKU – MAJSTER ZA FÉROVÚ CENU bude odzrkadľovať kvalitnú prácu za naozaj férovú cenu, a portál sa v krátkej dobe stane obľúbeným a jedným z najvyužívanejším na vyhľadávanie služieb po celom Slovensku.
Majstrom želám veľa spokojných zákazníkov, a zákazníkom zas veľa šikovných majstrov.

Vaše prípadné návrhy, poznámky, pripomienky, podnety na blog a čokoľvek iné mi môžete poslať cez kontaktný e-mail: info@majsterzababku.sk

 

Tiež môžte navštíviť moju stránku cez ktorú ponúkam len moje služby www.jsprojekt.sk

Prosím nezabudnite si prečítať aj stránku o pravidlách používania a o ochrane osobných údajov.

 

Ďakujem Ján.