Vitajte na stránkach majsterzababku.sk

Majsterzababku.sk je portál kde môžete vyhľadať alebo ponúknuť svoje služby. Používanie portálu je jednoduché, a hlavne je zadarmo.

 

Ak potrebujete vyhľadať majstra či službu, zadajte do vyhľadávacieho okienka akú službu a kde hľadáte. Portál Vám vyhľadá odborníkov vo Vašom okolí. Tých môžete následne aj ohodnotiť, a tak sa podeliť o Vaše skúsenosti.

 

Pokiaľ službu ponúkate či už ako firma, živnostník alebo súkromná osoba, vytvorte si profil, a ponúknite svoje služby. Pokiaľ ponúkate viacero služieb, vytvorte viacero ponúk.

 

 

Prečo tieto stránky vôbec vznikli, a v čom sú iné oproti iným portálom ?

Portál som vytvoril na pomoc remeselníkom, majstrom, firmám a ľuďom, ktorý si chcú svojou šikovnosťou privyrobiť zopár eur do rozpočtu.

Po vytvorení profilu si môžte pridať svoju ponuku (alebo ponuky) vrátane fotografií. Ponuku Vašich služieb môže tiež hocikto zdielať na ktorejkoľvek sociálnej sieti, či zaslať e-mailom jedným klikom priamo z Vašej ponuky.

 

 

100% zadarmo

Portál kde môžete vyhľadať alebo ponúknuť svoje služby s inzerciou zdarma majsterzababku.sk je pre všetkých 100% zadarmo. Nikto neplatí žiadne poplatky za registráciu, uverejnenie inzerátu či hocičo iného.

 

Nezdalo sa mi totiž fér zarábať na šikovnosti iných. Tiež tu nenájdete žiadne platené služby, ako prednostné zobrazovanie inzerátu, topovanie a podobne. Všetky inzeráty sú si rovnocenné. Toto je z dôvodu aby ponuky malých živnostníkov a firiem nezanikli medzi ponukami tých väčších.

 

 Pokiaľ službu hľadáte, tak si ju vyhľadajte na hlavnej stránke. Vyhľadávanie služieb je bez vytvárania profilu, a je samozrejme zadarmo.

 

 

 

Aká je úloha portálu?

Úlohou portálu na ponuku a vyhľadávanie služieb s inzerciou zdarma majsterzababku.sk je ponúknuť skúsených majstrov, ktorý sa vo svojom remesle vyznajú, sú ústretový, jednajú férovo a nerobia hanbu svojmu remeslu. Preto budem rád ak budú pribúdať hodnotenia, ktoré pomôžu vybrať ostatným toho „pravého“ majstra. Či už bude hodnotenie pozitívne, ktoré majstrov povzbudí, alebo negatívne, ktoré povie v čom by sa očakávalo zlepšenie, budem rád ak ho napíšete. Cieľom je ponúknuť kvalitné služby za férovú cenu.

 

 

Na záver

Verím, že názov stránky MAJSTER ZA BABKU – MAJSTER ZA FÉROVÚ CENU bude odzrkadľovať kvalitnú prácu za naozaj férovú cenu, a portál sa v krátkej dobe stane obľúbeným a jedným z najvyužívanejším na vyhľadávanie služieb po celom Slovensku.

 

Majstrom želám veľa spokojných zákazníkov, a zákazníkom zas veľa šikovných majstrov.

 

Tiež môžte navštíviť moju stránku cez ktorú ponúkam len moje služby www.jsprojekt.sk

 

Prosím nezabudnite si prečítať aj stránku o pravidlách používania a o ochrane osobných údajov.

 

Budem rád ak sa podelíte aj vy o svoje skúsenosti. Tiež mi môžete posielať nejaké nápady a podnety či pripomienky na kontaktný e-mail: info@majsterzababku.sk

 

Ďakujem Ján.

Zanechať odpoveď

 1. Igor Khegai

  Dobrý deň. Mám návrh na zlepšenie hodnotenia portálu vo vyhľadávači. Musíte nastaviť systém zákazníckych recenzií dokončených objednávok a výkonných umelcov. Vyhľadávacie roboty potom urobia vysoké hodnotenie portálu na základe počtu návštev. Všetko najlepšie pre vás. S Pozdravom, Igor.

  1. AdminMajster Vlastník

   Dobrý deň,
   Veľmi pekne ďakujem za tip.
   Hodnotenie je nastavené na jednotlivých poskytovateľov služieb. Zákazník má možnosť po dokončení objednávky majstra ohodnotiť, a napísať recenziu.

   S pozdravom Ján.